
Shopping List is Empty
| Part Number | 7.079.624 |
| for | 13 Machines |
| Ratio | 1:1 |
| rpm at Input | max. 8000 rpm |
| rpm at Output | max. 8000 rpm |
| Torque at Output | max. 13 Nm |
| Direction of Rotation | |
| Scope of Delivery | * Actual size inscribed on the tool |
| Accessories | DECOFLEX® Adapter 15 |