
Shopping List is Empty
| Part Number | 7.078.290 |
| for | 9 Machines |
| Ratio | 2,666:1 |
| rpm at Input | max. 8000 rpm |
| rpm at Output | max. 3000 rpm |
| Torque at Output | max. 17 Nm |
| Direction of Rotation | |
| Scope of Delivery | supplied with cutter spacer 7.075.181 |
| Accessories | Cutter spacer 13x22 16419 Cutter spacer 13x25 7.075.222 |