
671-22-00 , Drill sleeve ER20 fo...
7.073.800 Gear hobbing unit Ø...
| Part Number | 7.075.495 |
| for | 16 Machines |
| Ratio | 1:1 |
| rpm at Input | max. 12000 rpm |
| rpm at Output | max. 12000 rpm |
| Torque at Output | max. 13 Nm |
| Direction of Rotation | |
| Scope of Delivery | supplied with wrench, excluding collets |
| Accessories | Collets see Equipment for Toolholders Z2.1 Cover for internal coolant 1088334 |