
Shopping List is Empty
| Part Number | 7.075.395 |
| for | 3 Machines |
| Ratio | 1:1 |
| rpm at Input | max. 8000 rpm |
| rpm at Output | max. 8000 rpm |
| Torque at Output | max. 20 Nm |
| Direction of Rotation | |
| Scope of Delivery | supplied with wrench Important ! two disk stations are required |
| Accessories | Cutter spacer 16x26 164198 |