
Shopping List is Empty
| Part Number | 7.074.191 |
| for | 10 Machines |
| Ratio | 1:1 |
| rpm at Input | max. 8000 rpm |
| rpm at Output | max. 8000 rpm |
| Torque at Output | max. 13 Nm |
| Direction of Rotation | |
| Scope of Delivery | * Actual size inscribed on the tool |
| Accessories | ESA-Nr. Whirling Tool DF=12 Fa.Schwanog Art. Nr. 194346 |