
Shopping List is Empty
| Part Number | 7.073.830 |
| for | 11 Machines |
| Ratio | 1:3.361 |
| rpm at Input | max. 5355 rpm |
| rpm at Output | max. 18000 rpm |
| Torque at Output | max. 4 Nm |
| Direction of Rotation | |
| Scope of Delivery | without wrench and collets * Actual size inscribed on the tool |
| Accessories | Collets see Equipment for Toolholders Z2.1 Cover for internal coolant 1088334 |