
| Part Number | 7.073.081 |
| for | 10 Machines |
| Ratio | 1:1 |
| rpm at Input | max. 8000 rpm |
| rpm at Output | max. 8000 rpm |
| Torque at Output | max. 7 Nm |
| Direction of Rotation | |
| Scope of Delivery | supplied with wrench, excluding collets * Actual size inscribed on the tool |
| Accessories | Collets see Equipment for Toolholders Z2.1 |